Ułatwienia dostępu

Dzień Kobiet w naszej szkole

Obraz1Dzień Kobiet obchodzony 8 marca to święto znane i celebrowane w wielu krajach na całym świecie. Jego początki sięgają początku XX wieku i wiążą się z walką kobiet o równe prawa, możliwość edukacji oraz pracy zarobkowej. Dziś jest to przede wszystkim okazja do okazania szacunku, wdzięczności i życzliwości wszystkim kobietom - zarówno tym dorosłym, jak i najmłodszym.

W naszej szkole również pamiętano o tym wyjątkowym dniu. 6 marca Samorząd Szkolny przygotował miłą niespodziankę dla wszystkich pań i dziewcząt. Uczennice mogły liczyć na słodki poczęstunek jako symboliczny gest pamięci i życzeń. Był to drobny, ale bardzo przyjemny akcent, który wywołał wiele uśmiechów i osłodził szkolny dzień. Samorząd Szkolny nie zapomniał też o dyrekcji, nauczycielkach oraz pracownicach szkoły. Panie zostały obdarowane tulipanami wraz z serdecznymi życzeniami zdrowia i radości. 

W wielu klasach uczniowie również postanowili uczcić to święto. Chłopcy składali swoim koleżankom oraz nauczycielkom życzenia, wręczali drobne upominki, a czasem przygotowywali także małe niespodzianki czy słodki poczęstunek. Dzięki temu w całej szkole panowała tego dnia wyjątkowo miła i serdeczna atmosfera.

Obchody Dnia Kobiet w naszej szkole były pięknym przypomnieniem, jak ważne są wzajemna życzliwość, pamięć o innych oraz budowanie dobrej atmosfery w szkolnej społeczności.

BIP

bip logo

Inspektor Ochrony Danych

Obraz autorstwa ibrandify na Freepik

RODO

Obraz autorstwa ibrandify na Freepik

Deklaracja Dostępności

Obraz autorstwa ibrandify na Freepik