XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia - październik 2022

W II połowie września rozpoczęła się kampania reklamująca obchody XII ŚDTM: uczniowie wieszali w szkole plakaty, przypominali tabliczkę mnożenia. Następnie ogłoszono akcję i w październiku odbył się egzamin. Komisja Egzaminacyjna przygotowała losy z pytaniami. Egzaminatorzy przeprowadzili egzaminy na terenie naszej placówki edukacyjnej wśród chętnych uczniów i osób dorosłych. Osoby, które zdały egzamin, otrzymały legitymacje Eksperta Tabliczki Mnożenia ( wydrukowane ze wzoru Organizatora Głównego).
1. Liczba Egzaminatorów MT 4.
2. Liczba egzaminowanych 357.
3. Liczba Ekspertów Tabliczki Mnożenia 168 (uczniowie, którzy zdali egzamin = 47%). Eksperci otrzymali certyfikaty oraz ocenę cząstkową z matematyki o wadze 3).
4. Liczba uczestników ogółem (egzaminatorzy, egzaminowani oraz inne osoby biorące udział w akcji) 368.